Opublikowano:

Goździki i len- antidotum na nadwagę i pasożyty!

Spożywamy coraz więcej pokarmów bogatych w cukier. Stwarza to idealne środowisko dla mnożenia się bakterii i grzybów. Statystyki są bezlitosne: aż 95% ludności jest zakażona pasożytami! Drobnoustroje wydalają produkty przemiany materii i zatruwają nasz organizm. Skutki działania pasożytów są szybko odczuwalne: bóle głowy, wzdęcia, biegunka, anemia, złe samopoczucie, alergie, przewlekłe zmęczenie, problemy ze snem, nerwowość, zgrzytanie zębami czy w końcu obniżona odporność.Najbardziej popularną metodą na wykrycie pasożytów jest badanie kału. Jednak ten sposób bywa bardzo często zawodny- drobnoustroje mogą ulokować się także w przewodzie pokarmowym lub innych narządach (np. mózgu czy w sercu) i wydzielać toksyny jedynie do krwi.

Często obecność pasożytów określić można obserwacją zewnętrzną. Chyba najbardziej charakterystycznymi objawami jest zgrzytanie zębami, blada skóra i sińce pod oczami.

Pozbądź się pasożytów i poczuj się lepiej!Z pomocą przychodzi prosta kuracja, która oczyści organizm, pomoże usunąć pasożyty oraz zmniejszy odkładanie się tłuszczu. W rezultacie poczujesz znaczny przypływ energii, pozbędziesz ochoty na słodkie i napadów głodu.

Składniki:

10g goździków
100g siemienia lnianego

Goździki i len zmielić w młynku do kawy.

Znajdziesz tu produkty, które są świadomie przez nas wybierane na podstawie wąskich kryteriów. A są nimi: dobry skład, jakość i skuteczność. Lubimy nowości, dlatego poszukujemy interesujących producentów. Wierzymy w sprawdzone metody i potwierdzoną wiedzę, dlatego też oferowane przez nas produkty pochodzą jedynie od najlepszych producentów. Wejdź do sklepu.

 

Sposób użycia: Przez 3 dni przyjmować rano, na czczo 2 łyżki mieszanki (można wymieszać, np. z wodą lub jogurtem naturalnym). Następnie należy zrobić 3 dni przerwy i kurację powtórzyć. Cała cykl trwa ok. 1 miesiąca.

Goździki to silne antyoksydanty, chyba najbardziej znane ze swojego działania przeciwbólowego w przypadku bólu zęba. Ale to także skuteczna broń w walce z zakażeniami bakteryjnymi i kandydozą. Ponadto wykazują działanie przeciwwirusowe. Polecane w przeziębieniach, grypie i kaszlu. Bogate w witaminę C i K, omega-3 oraz magnez i wapń. Główny składnik goździków, czyli eugenol wykazuje działanie antyseptyczne i znieczulające.

Dzięki połączeniu dwóch znanych i cenionych w medycynie naturalnej składników: korzenia żywokostu i ziela gojnika, olej ten działa wielopłaszczyznowo. Wykazuje wysoką skuteczność zarówno w leczeniu chorób kolan, stawu biodrowego i kręgosłupa, a także w przypadku zwichnięć, złamań oraz stłuczeń. Jest wręcz niezastąpiony w zakrzepowym zapaleniu żył oraz stanach zapalnych ścięgien. Zadowoleni klienci są tego najlepszym przykładem 💯 Ponadto rewelacyjnie działa na skórę: redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych, zmniejsza przebarwienia, a dzięki zawartości alantoiny regeneruje i napina skórę. Kup teraz i przekonaj się!

 

Na przeziębienie i zapalenie oskrzeli

Len z kolei stanowi bogactwo kwasów tłuszczowych omega-3, witaminy E, białka, substancji śluzowych, a także potasu, cynku i fitoestrogenów (lignianów). To dobre źródło błonnika. Zapobiega zaparciom, a także jest ratunkiem dla przewodu pokarmowego, ponieważ zawiera śluzy (włókna rozpuszczalne w wodzie, tworzące żelową konsystencję), które powlekają błony śluzowe przełyku i żołądka.


Uwaga! Goździków nie powinny stosować dzieci i kobiety w ciąży!

Polecamy do obejrzenia:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *